Saturday, September 12, 2009

Asistenti Medicali | Generalisti | Medici specialisti Medici rezidenti – Belgia – Franta

MOVING PEOPLE SRL, societate profesionala, acreditata in selectia si plasarea personalului medical in strainatate, cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI , MEDICI SPECIALISTI si MEDICI REZIDENTI pentru Belgia , MEDICI DE FAMILIE si KINETOTERAPEUTI pentru Franta.

Pentru medici specialisti, domeniile solicitate sunt : ANATOMOPATOLOGIE, ANESTEZIE, CARDIOLOGIE, GERIATRIE, MEDICINA INTERNA, NEUROLOGIE, PEDIATRIE, RADIOLOGIE, dar si alte specialitati.
URGENT !! CAUTAM MEDICI SPECIALISTI PE DOMENIUL PNEUMOLOGIE PEDIATRICA SI OBSTRETICA GINECOLOGIE INTERESATI SA LUCREZE IN BELGIA !!!

Pentru medici rezidenti , sunt acceptate candidaturi din toate domeniile de specializare.
Pentru asistenti medicali generalisti, exista locuri de munca in spitale si case de odihna si tratament.
Pentru kinetoterapeuti, locurile de munca sunt atat in sectorul public, cat si in cel privat.
NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE TAXA SAU COMISION DE LA CANDIDATI !!!!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Pentru Medici:
- diploma de licenta doctor – medic
- certificat de medic specialist
- cunostinte de limba franceza la nivel conversational
Pentru Asistenti Medicali
- Certificat de competente profesionale obtinut la absolvirea Scolii postliceale sanitare sau Diploma de absolvire a Colegiului Universitar Medical
- cunostinte de limba franceza nivel conversational (B14)pentru aplicantii pe partea franceza.Asistentilor care nu vorbesc limbi straine si doresc sa aplice la aceasta oferta le oferim cursuri gratuite de limba flamanda.
Pentru Kinetoterapeuti:
- diploma de Kinetoterapeut si anexele acesteia;
- 2 ani experienta de lucru in domeniu;
- cunostinte de limba franceza nivel conversational.

Oferta:

- Contracte de lucru pe durata nedeterminata;
- Salarii, respectiv, onorarii atractive;
- Conditii de lucru (orar, concediu legal, avantaje) similare cu ale angajatilor din tara de destinatie;
- Asistenta GRATUITA la toate demersurile procedurale si la gasirea unei locuinte;
- Cursuri GRATUITE de limba straina pentru cei interesati, in urma unei selectii prealabile.
Persoanele interesate sunt invitate sa ne trimita CV-urile la adresa de email gabriela@contactoffice.net, gh@movingpeople.com, sd@movingpeople.com, revita@contactoffice.netsau sa ne contacteze la nr de telefon 0722.689.742, 40.722.689.738 ,40.748.150.606
Persoanele interesate in oferta noastra sunt rugate sa completeze formularul de CV direct pe site-ul nostru, www.movingpeople.com